Новини

Пільги з податку на прибуток: чи виникають втрати бюджету за наявності збитків?

04.08.2020 / 11:20

Як розраховується сума пільги з податку на прибуток, передбаченої пп. 140.4.4 п. 140.4 ст. 140 ПКУ у тому числі, якщо переноситься від’ємне значення з попереднього року у звітний, але звітний період збитковий без врахування збитків попереднього року?

У додатку ПП до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств відображається сума податку на прибуток, яку платник податку не сплатив до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання