Новини

Податок з доходів нерезидента: як розраховується, якщо виплачується не в грошовій формі?

04.08.2020 / 13:55

Яким чином розраховується податок з доходів нерезидента, у разі якщо дохід виплачується нерезиденту у будь-якій формі, відмінній від грошової, або якщо податок на доходи нерезидента не було утримано з відповідного доходу під час виплати?

23.05.2020 р. набрав чинності Закон України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», згідно з яким, пп. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 ПКУ викладено в новій редакції.

Підпунктом 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 ПКУ, зокрема, передбачено, що у разі якщо дохід виплачується нерезиденту у будь-якій формі, відмінній від грошової, або якщо податок на доходи нерезидента не було утримано...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання