Новини

Виконання субпідрядником проєктних робіт для підрядника: що з ПДВ?

05.08.2020 / 09:20

ДПС України нагадала, що місцем постачання інжинірингових та інженерних послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання (пп. «в» п. 186.3 ст. 186 ПКУ). Тому операція підприємства (субпідрядника) з постачання послуг із виконання проєктних робіт генпідряднику-резиденту є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковується ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20 %.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання