Новини

Продаж товарів нерезидентам: чому варто бути обізнаним в усіх тонкощах ланцюга їх постачання?

05.08.2020 / 15:57

Одним із нововведень Закону № 466, яке викликало чимало спорів у бізнесових колах, стало поширення 30 % обмеження за пп. 140.5.4 ст. 140 ПКУ, яке раніше застосовувалось на витратні статті (вартість придбаних товарів (робіт, послуг) від нерезидентів з низькоподаткових юрисдикцій та таких, що мають специфічну організаційно-правову форму, за якої не сплачується корпоративний податок у країні реєстрації нерезидента), відтепер і на доходні операції — тобто на операції з продажу товарів (робіт, послуг) на користь таких нерезидентів (пп. 140.5.51 ст. 140 ПКУ).

Саме з цього приводу податковий орган в ІПК від 02.07.2020 р. № 2654/6/99-00-05-05-02-06/ІПК виклав свою позицію щодо застосування нововведення — методики розрахунку вартості реалізованих товарів та алгоритму коригування фінансового результату. При цьому платника податків, який звертався за податковою консультацією, вочевидь, цікавило, як застосовувати вимоги ...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання