Новини

Відповідальність платників податків: відповіді податківців на запитання під час «гарячої лінії»

06.08.2020 / 12:20

Нещодавно ГУ ДПС у Рівненській області  проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником юридичного управління Ярославом Рашовським.
Тема «гарячої лінії»: «Відповідальність платників податків та оскарження рішень контролюючих органів». Відповіді на цікаві запитання пропонуємо вашій увазі.


Чи повинен платник податків повідомляти контролюючий орган про оскарження ППР в суді?

Платник податків має право оскаржити податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу в суді незалежно від того, чи проводиться процедура адміністративного оскарження такого податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу.

Водночас платник податків повинен повідомити контролюючий орган про надання позовної заяви до суду.

Чи передбачена відповідальність до платника податку при порушенні ним термінів подання реєстраційної заяви платника ПДВ за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація», у разі виникнення змін у його даних?

Яка відповідальність передбачена за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізичною особою?

Чи передбачена відповідальність за неподання ФОП – платником єдиного податку, яка змінила місце провадження господарської діяльності, заяви про застосування спрощеної системи оподаткування для внесення відповідних змін до відомостей, що зазначені у реєстрі платників єдиного податку?

Яка передбачена відповідальність за неподання повідомлення за формою № 20-ОПП про об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням?

 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання