Новини

Платник податку на прибуток виправив помилку за період, в якому він користувався пільгою: чи подається додаток ПП до Декларації?

17.08.2020 / 11:00
Платник податку на прибуток виправив помилку за період, в якому він користувався пільгою: чи подається додаток ПП до Декларації?

Чи подається додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств у разі самостійного виправлення помилок платником податку за минулий податковий (звітний) період до 01.01.2020 р., в якому він користувався пільгою та подавав Звіт про суми податкових пільг?

У разі самостійного виправлення помилок платником податку за минулий податковий (звітний) період до 01.01.2020, в якому він користувався пільгою та подавав Звіт про суми податкових пільг, такий платник має право відповідно до ст. 50 ПКУ виправити помилки шляхом подання уточнюючої Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) з заповненням усіх відповідних додатків до неї, у тому числі додатка ПП. При цьому про наявність додатків, які подаються разом з уточнюючою Декларацією, платник податку зазначає в таблиці основної частини Декларації «Наявність додатків».

На підставі п. 46.4 ст. 46 ПКУ платник може подати доповнення до уточнюючої Декларації, складені за довільною формою, що вважатиметься невід’ємною її частиною. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання. Про цей факт платник зазначає у спеціально відведеному місці в Декларації.

ЗІР, категорія 102.19