Новини

COVID-19: яка тривалість відпустки у зв’язку із карантином?

20.08.2020 / 13:45

Держпраці України відповіла, що відповідно до пп. 31 частини першої ст. 25 Закону України «Про відпустки» відпустка без збереження заробітної плати у зв’язку із карантином надається на період оголошення карантину на відповідній території.