Новини

Звільнення до закінчення року, в рахунок якого одержано відпустку: чи має працівник повертати заробітну плату за невідпрацьовані дні відпустки?

21.08.2020 / 13:30

Держпраці України зазначила: ст. 127 КЗпП передбачено, що відрахування із заробітної плати працівників для покриття їх заборгованості підприємству, установі й організації, де вони працюють, можуть проводитись за наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу, в тому числі при звільненні до закінчення того робочого року, в рахунок якого він вже одержав відпустку, за невідроблені дні відпустки. Відрахування за ці дні не проводиться, якщо працівник звільняється з роботи з підстав, зазначених у пунктах 3, 5, 6 ст. 36 і пунктах 1, 2, 5 ст. 40 цього Кодексу, а також при направленні на навчання та у зв’язку з переходом на пенсію.