Новини

Послуги з абонентського обслуговування: як визначається дата податкових зобов’язань з ПДВ?

21.08.2020 / 11:00

ДПС України пояснила, що за операціями з постачання послуг з абонентського обслуговування фізичним особам, житлово-експлуатаційним конторам, управителям багатоквартирних будинків, квартирно-експлуатаційним частинам та ОСББ підприємство має визначати дату виникнення податкових зобов’язань з ПДВ за касовим методом податкового обліку відповідно до п. 187.10 ст. 187 ПКУ.

За операціями з постачання послуг з абонентського обслуговування іншим категоріям осіб і суб’єктів господарювання, ніж ті, що перераховані у п. 187.10 ст. 187 ПКУ, підприємство зобов’язане визначати дату виникнення податкових зобов’язань з ПДВ за правилом «першої події» відповідно до п. 187.1 ст. 187 ПКУ.

/ІПК від 22.07.2020 р. № 2986/ІПК/99-00-05-06-02-06/