Новини

BANKING&COMPLIANCE 2020 A2B FORUM: експерти про нові реалії роботи бізнесу

21.08.2020 / 13:00

14 серпня 2020 року в конференц–холі готелю Hyatt Regency Kiev відбувся BANKING&COMPLIANCE 2020 A2B FORUM. Відео заходу можна переглянути тут.

Організатором Форуму виступила Асоціація адвокатів України. Генеральним партнером виступила ЮК «Amber Law Company».

Всі три сесії модерував Семен Ханін, адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер ЮК «Amber Law Company».

Серед спікерів виступили представники банків, судді, адвокати, судові експерти, представники державного сектору та приватних консалтингових компаній.

Форум об’єднав як online, так і offline формати.

Протягом першої сесії обговорювали новий закон про фінансовий моніторинг № 361-IX, який набрав чинності 28.04.2020 р., та відчутно змінив правила гри при взаємодії банківського сектору з бізнесом в розрізі надання комплаєнсу суттєвішого значення та курсу на ризик-орієнтований підхід щодо роботи банків з клієнтами.

Друга сесія була присвячена змінам в фінансовій та податковій політиці держави, спікери висловили свої думки з приводу легалізації, амністії капіталу та нульових декларацій.

Спікери третьої сесії форуму, присвяченій захисту інформації та електронним доказам у судовому процесі, висловили свої думки та практичні поради у цій сфері.

Після останньої сесії учасники заходу мали змогу поспілкуватись із доповідачами та отримати відповіді на запитання, які їх цікавили, а також поділитись з колегами своїми думками та враженнями.

Асоціація адвокатів України висловлює подяку Генеральному партнеру заходу ЮК «Amber Law Company», в особі керуючого партнера Семена Ханіна.

ААУ дякує всім спікерам за активну участь у заході, за неймовірні виступи та корисний контент, за сприяння проведенню заходу.

Інформаційним партнерам:

Координаційному центру з надання правової допомоги, Незалежній асоціації банків Україні, Асоціації українських банків,  Українській Асоціації Інвестиційного Бізнесу, Всеукраїнській Мережі Доброчесності та Комплаєнсу, Спілці підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України,  Професійній Асоціації учасників Ринків капіталу та Деривативів, Ukrainian Capital Markets Association, Українській Раді Бізнесу, International Wealth, Bosco Conference.

Генеральному медіа-партнеру «Юридична практика», Інноваційно-аналітичному партнеру «ЛІГА:ЗАКОН», виданням та інтернет-порталам — «Юридична Газета», «Закон і Бізнес», «ЮРЛІГА», «Юрист & Закон», «LexInform», «Поради юриста»,  «Вісник: офіційно про податки»,  «InVenture»; «Сomments.ua»; Видавничому дому « Масаві», «Правовий тиждень», «Україна Бізнес», «YouControl», «Юридичний вісник України», «Українське право», «ActiveLex», «Loйеr», «ALGORITHM.UA» «Дім юриста», «Jusnote»,  «ЮРИСТИ.UA», правовій системі «Zakon Online», та ін.

Всім  учасникам за цікаві запитання і кожному, хто був разом з нами! Долучайтесь до нашої команди, далі буде ще цікавіше!

Фотозвіт: https://bit.ly/2CFr5G6

Залишились питання? Звертайтесь за телефоном: +380673275332, forum@uaa.org.ua