Новини

РРО: бізнес запитує – ДПС відповідає

21.08.2020 / 15:30

В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії з питань застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій заступник начальника ГУ ДПС у Харківській області Ірина Сагайдак провела сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».


Зазначена кампанія, започаткована ДПС України, триває на Харківщині вже понад сім місяців. Протягом цього періоду фахівці податкової служби регіону інформували платників податку щодо нюансів впровадження програмних РРО. Це і чисельні публікації у ЗМІ, і різноманітні заходи з представниками громадянського суспільства і бізнес-середовищем, і доведення актуальної інформації за допомогою соціальних мереж. Але тема РРО «в смартфоні» залишається «гарячою». Запитання на цю тему продовжують хвилювати громадськість та бізнес. 

Пропонуємо ознайомитись із декількома запитаннями та відповідями на них.

Питання:  Чи для всіх видів діяльності можливо застосовувати програмні РРО?

Відповідь:  Ні, є виключення. Програмні РРО не застосовуються у разі здійснення діяльності з роздрібної торгівлі пальним на АЗС, при продажу товарів з автоматів продажу таких товарів.

Питання: Я ФОП, сплачую єдиний податок. Чи необхідно вести облік товарних запасів за місцем їх реалізації фізичним особам-підприємцям на єдиному податку, що здійснюють реалізацію складнопобутової техніки?

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання