Новини

Судова практика: чинне законодавство не передбачає можливості допуску особи до роботи на товариських, дружніх чи родинних стосунках

25.08.2020 / 13:35

Як проінформувало Держпраці України, третій апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність рішення на користь Управління Держпраці.

Третій апеляційний адміністративний суд (м. Дніпро), розглянувши справу за апеляційною скаргою фізичної особи-підприємця із Світловодського району (щодо накладення штрафних санкцій за використання незадекларованої праці) на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду, виніс рішення на користь Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Під час інспекційного відвідування магазину роздрібної торгівлі, власником якого є вказаний ФОП, інспектор праці застав жінку, що реалізовувала та розкладала товар магазину. Вона пояснила, що тимчасово підміняє іншу продавчиню, а також не надала жодного документа, який підтверджував би трудові або інші відносини з власником магазину. На підставі акта інспекційного відвідування т.в.о. начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області виніс постанову про накладення штрафу за порушення законодавства про працю, керуючись ст. 259 КЗпП, у розмірі 125 190 тис. грн. Розрахунок суми штрафу здійснено з урахуванням установленої Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальної заробітної плати у місячному розмірі 4 173 грн станом на час виявлення порушення (05.12.2019 р.).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання