Новини

Звільнення працівника за власним бажанням: Держпраці про окремі нюанси

26.08.2020 / 14:30

У Держпраці у Миколаївській області роз’яснило, що відповідно до вимог ст. 38 КЗпП працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, письмово попередивши про це власника або уповноважений ним орган за два тижні.

У разі якщо заява співробітника про звільнення за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею 14-річного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку або інвалідом першої групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу на конкурсній основі, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.

Термін попередження працівником власника або уповноваженого ним органу обчислюється з наступного дня після подачі заяви.

Якщо співробітник після закінчення строку попередження про звільнення не залишив роботи...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання