Новини

Договір аутстаффінгу: що це та які несе небезпеки?

08.09.2020 / 13:00

На ринку праці продовжують здійснювати діяльність посередники та фірми, які працюють за договорами аутстаффінга (працівник наймається або продовжує працювати в одній компанії чи фірмі, а числиться у штаті іншої – компанії-аутстаффера).

Найчастіше зустрічаються такий варіант оформлення відносин, коли компанія-аутстаффер жодним чином не оформлює своїх працівників, тобто позбавляє громадян гарантованого державою права на офіційну працю та відповідно отримання ними держаних гарантій та страхового стажу.

ГУ Держпраці у Херсонській області закликає всіх роботодавців бути уважними та обережними, оскільки багато аутстаффінгових компаній створюються з метою організації схем з фіктивної діяльності, ухилення від сплати податків чи відмивання доходів. Зокрема, слід звертати увагу, яким чином працівник працевлаштований безпосередньо компанією-аутстафером.

Тому радимо всім підприємцям утриматися від укладання сумнівних договорів з ненадійними аутстаффінговими компаніями заради дрібної фінансової вигоди. Працюйте виключно у правовому полі.