Новини

ФОП виплачує дохід ЮО – нерезиденту: чи утримувати податок на доходи нерезидента/подавати декларацію?

17.09.2020 / 15:20

Чи повинна ФО – резидент при виплаті доходів, визначених пп. 141.4.1 ст. 141 ПКУ, нерезиденту – ЮО утримувати податок на доходи нерезидента та подавати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств?

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання