Новини

COVID-19: чи звільняються від ПДВ послуги з проведення лабораторних тестувань на коронавірус?

16.09.2020 / 10:00

ДПС України повідомила, що оскільки послуги з лабораторного тестування на COVID-19 з використанням методу полімеразної ланцюгової реакції та методом імуноферментного аналізу не містяться у переліку виключень від звільнення від оподаткування ПДВ, наведених в абзацах «а» – «о» пп. 197.1.5 ст. 197 ПКУ, то операції з постачання таких послуг звільняються від оподаткування ПДВ.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання