Новини

Незабаром з’являться нові форми акцизних накладних і не тільки: Мінфін пропонує для обговорення проєкт наказу

16.09.2020 / 11:30

Мінфін на своєму сайті для громадського обговорення оприлюднив проект наказу «Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового».

Цим наказом, зокрема пропонується, затвердити такі, що додаються:

  • форму заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів;
  • акцизну накладну форми «П»;
  • акцизну накладну форми «С»;
  • розрахунок коригування акцизної накладної форми «П»;
  • розрахунок коригування акцизної накладної форми «С»;
  • форму заявки на поповнення (коригування) залишку пального;
  • форму заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового;
  • Порядок заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового.

Проект цього наказу розроблено з метою приведення нормативно правових актів до змін, що передбачені Законом України від 18.12.2019 р. № 391-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування акцизного податку».

Із проектом наказу можна ознайомитися на офіційній сторінці Міністерства фінансів України в мережі Інтернет за адресою: https://mof.gov.ua/uk у рубриці «Законодавство» підрозділі «Проекти регуляторних актів для обговорення».

Зауваження та пропозиції до проекту наказу надавати протягом 30 робочих днів з дня оприлюднення на офіційній сторінці Міністерства фінансів України у письмовій та/або електронній формі за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, Міністерство фінансів України, e-mail: orlyansky@minfin.gov.ua.