Новини

Оперативне управління держмайном: чи виникають зобов’язання зі сплати податку на нерухомість?

29.09.2020 / 15:15

Підприємство поінформувало, що за угодою про використання державного майна, яке не підлягає приватизації, від 17.06.99 р. воно прийняло в оперативне управління державне майно (в тому числі об’єкти нерухомості), що не увійшло до статутного фонду. Чи виникають податкові зобов’язань з податку на нерухомість за такі об’єкти нерухомості?

Оскільки платниками податку визначені власники об’єктів нерухомості (пп. 266.1.1 ст. 266 ПКУ), то у підприємства не виникатимуть податкові зобов’язання з податку за об’єкти нерухомості, щодо яких виконується функція оперативного управління.

/ІПК від 04.09.2020 р. № 3715/ІПК/99-00-04-03-03-06/