Новини

ТЦУ-документація за 2019 рік на запит податківців: яку інформацію має вона містити за оновленими правилами?

30.09.2020 / 10:50

ДПС України роз’яснила, що Законом України від 16.01.2020 р. № 466-IX внесено зміни до пп. 39.4.6 ст. 39 ПКУ, які набрали чинності з 23.05.2020 р. Зокрема, розширено зміст документації з трансфертного ціноутворення, яку платники податків, що здійснюють контрольовані операції, повинні складати та зберігати за кожний звітний період.

Відповідно до пп. 39.4.4 ст. 39 ПКУ на запит контролюючого органу платники податків протягом 30 календарних днів з дня отримання запиту подають документацію з ТЦУ щодо...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання