Новини

Гід з державних послуг: вже доступна інформація про понад 100 адміністративних послуг, які надаються органами місцевого самоврядування

30.09.2020 / 11:50

Гід з державних послуг продовжує поповнюватись інформацією про адміністративні послуги.

Невдовзі буде доступна інформація про всі адміністративні послуги, які надаються районними державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування. 

На Гіді з державних послуг вже доступна інформація про понад 100 адміністративних послуг, які надаються органами місцевого самоврядування.

Відтепер ви легко знайдете інформацію про переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі, посвідчення чи скасування заповіту, засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них, отримання грошової компенсації вартості допомоги “пакунок малюка”, приватизацію державного житлового фонду та багато іншого.

Нагадуємо, що на Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Не знайшли інформації про послугу чи виявили помилку в наявній інформації? Чекаємо вашого повідомлення, адже для нас дуже важливим є отримання зворотного зв’язку.

Завдяки зворотному зв’язку ми виявили, що найбільшу популярність серед користувачів мають такі послуги:

  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань
  • Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
  • Державна реєстрація фізичної особи-підприємця
  • Реєстрація місця проживання
  • Реєстрація місця проживання дитини до 14 років
  • Реєстрація народження 

Звертаємо увагу, що Мінцифри не є уповноваженим органом на надання роз’яснень з питань, що не стосуються його компетенції.