Новини

«Єдинник» надає в оренду частину земельної ділянки: за яку площу він має сплачувати земельний податок?

05.10.2020 / 09:30

Платник єдиного податку запитує, за яку площу ділянки він має з 01.07.2020 р. подавати податкову декларацію з плати за землю та сплачувати земельний податок, а саме за загальну площу чи фактичну, що надано в оренду ФОП?

ДПС України роз’яснила, що оскільки платники єдиного податку першої — третьої груп відповідно до пп. 4 п. 297.1 ст. 297 ПКУ звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності із земельного податку за земельні ділянки, що використовуються для провадження господарської діяльності...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання