Новини

Судова практика: через недодержання обов’язкової форми укладення договору він є нікчемним у силу закону, а тому у ФОП відсутні правові підстави для віднесення до витрат коштів, сплачених за таким договором

05.10.2020 / 14:10

ФОП включила до складу витрат декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік вартість запчастин та пального для орендованого у фізичної особи транспортного засобу. Податковий орган не погодився з таким підходом.

Розглядаючи цю справу, Верховний Суд врахував, що до переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать, зокрема, витрати на відряд­ження найманих працівників, послуги зв’язку, рекламу, плату за розрахунково-касове обслуговування, оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, на транспортування готової продукції (товарів), транспортно-експедиційні та інші послуги, пов’язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов’язаних із виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг (пп. 177.4.4 ст. 177 ПКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання