Новини

Не враховано таблицю даних платника ПДВ: що робити?

06.10.2020 / 16:00

Чи може платник ПДВ оскаржити рішення комісії щодо неврахування таблиці даних платника податку?

У випадку неврахування таблиці даних платника ПДВ платник має право подати її повторно.

Відповідно до пункту 56.1 статті 56 Податкового Кодексу України рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.

Наразі ДПС здійснюються всі відповідні заходи по забезпеченню, у найкоротші строки, можливості виконання судових рішень щодо врахування таблиці платника ПДВ з урахуванням вимог діючого законодавства. Про реалізацію зазначених змін платників податків буде проінформовано на офіційному порталі ДПС.

ЗІР, категорія 101.18