Новини

Надання послуг з водопостачання/водовідведення: коли складаються зведені ПН?

10.10.2020 / 10:50

ДПС України ДПС не заперечує, що якщо платник податку здійснює операції з надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, у тому числі організаціям, які проводять оплату за такі послуги за рахунок бюджетних коштів, то він за такими операціями відповідно до п. 44 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ (тимчасово, до 01.01.2022 р.) визначає дату виникнення податкових зобов’язань та податкового кредиту за касовим методом та має право складати не пізніше останнього дня місяця, в якому отримано кошти, зведені податкові накладні...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання