Новини

Судова практика: позначка відділення зв’язку про причину повернення «за закінченням терміну зберігання» не може ототожнюватись з позначкою «відсутність юридичної особи за зазначеною адресою»

12.10.2020 / 09:40

уди попередніх інстанцій встановили, що 26.03.2015 р. реєстраційним органом на адресу Товариства надіслано повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу у зв’язку з настанням строку щорічного підтвердження відомостей про юридичну особу. Вказане поштове відправлення повернуто на адресу відправника з позначкою органу поштового зв’язку «за закінченням терміну зберігання». Саме через цю обставину Товариству було анульовано реєстрацію платника ПДВ. Тому воно вимагає від ДФС внести до Реєстру платників ПДВ зміни, пов’язані зі скасуванням анулювання реєстрації Товариства.

Юридична особа зобов’язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання