Новини

Судова практика: на підставі документів, які видано компаніями-нерезидентами працівникам позивача, ним сформовано відповідні дані про доходи та витрати за відповідні звітні періоди

13.10.2020 / 08:45

Позивач займається міжнародними перевезеннями. Тому протягом 2013 — 2014 років він ніс витрати, пов’язані з закордонними відрядженнями водіїв, ремонтом та обслуговуванням автомобілів, якими здійснюється надання послуг з перевезення вантажів. Працівники позивача придбавали запчастини, здійснювали ремонт та обслуговування автомобілів, належних позивачу, в Республіці Польща, зокрема ремонт та обслуговування вантажних автомобілів позивача здійснювались компаніями-нерезидентами. Також у цих компаній придбавались запчастини для вантажних автомобілів. Податковий орган за результатами зробив висновок про заниження позивачем ПДФО на підставі неможливості підтвердження позивачем використання у своїй господарській діяльності цих запчастин.

Суди попередніх інстанцій встановили, а податковий орган не поставив під сумнів, що вказані іноземні компанії є діючими, що підтверджено наявними в мате­ріалах справи актуальними витягами з реєстру підприємців із належним перекладом на українську мову.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання