Новини

Постачання послуг нерезиденту за договором доручення: чи оподатковується ПДВ?

15.10.2020 / 10:20

ДПС України пояснила, що при постачанні послуг за договором доручення, які надаються повіреним (резидентом) довірителю (нерезиденту), згідно з договором доручення не належать до послуг, визначених у пунктах 186.2 і 186.3 ст. 186 ПКУ, а отже, місцем постачання таких послуг є місце реєстрації їх постачальника. Оскільки місцем реєстрації постачальника, а саме...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання