Новини

ОЗ на консервації: чи нараховується амортизація у цей період?

23.10.2020 / 13:45

Підприємство повідомило, що складає фінзвітність за МСФЗ та обліковує ОЗ згідно з МСБО 16 «Основні засоби». Періодичність нарахування амортизації — щомісячна. Платник запитує, з якого дня місяця припиняється та відновлюється нарахування амортизації за пп. 138.3.1 ст. 138 ПКУ у разі, якщо ОЗ виводиться з експлуатації у зв’язку з модернізацією (реконструкцією, добудовою, дообладнанням, консервацією)?

 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання