Новини

Платником самостійно скориговано ціну КО за попередній рік: коли сплачувати донараховану суму податкового зобов’язання?

26.10.2020 / 13:30

В який термін платник податку повинен сплатити донараховану суму податкового зобов’язання у разі подання уточнюючої Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за попередній податковий (звітний) рік з метою здійснення самостійного коригування ціни контрольованої операції відповідно до ст. 39 ПКУ?

Платник податків, який здійснює самостійне коригування ціни контрольованої операції відповідно до ст. 39 ПКУ після спливу терміну подання Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за попередній звітний податковий рік, повинен сплатити донараховану суму податкового зобов’язання до подання уточнюючого розрахунку.

При цьому платник податків, має право подати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати без застосування штрафу, якщо такий уточнюючий розрахунок подається не пізніше 01 жовтня року, наступного за звітним.

ЗІР, категорія 102.21