Новини

Компенсація перевезення: чи потрібно при виплаті нерезиденту-експедитору винагороди утримувати податок на репатріацію?

27.10.2020 / 17:22

Податкова служба в ІПК від 07.07.2020 р. № 2724/6/99-00-05-05-02-06/ІПК пояснила, що винагорода експедитора-нерезидента за транспортно-експедиторські послуги не оподатковується податком на репатріацію на підставі пп. «к» пп. 141.4.1 ст. 141 ПКУ.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання