Новини

Підсумки тижня

06.11.2020 / 13:03

Огляд підготувала Вікторія АЛЕКСЄЄВА, консультант з питань оподаткування

Олексій Любченко: ми впевнено рухаємось у напрямі забезпечення імплементації міжнародних зобов’язань України

Голова ДПС Олексій Любченко переконаний, що незважаючи на кризові явища, викликані пандемією, завдяки підтримці європейських партнерів ДПС вдалося досягти значного прогресу у сфері податкового адміністрування та зміцненні інституційної спроможності служби.

«Ми впевнено рухаємось у напрямі забезпечення імплементації міжнародних зобов’язань України у рамках FATCA і плану дій BEPS, а також повноцінного впровадження у цьому році програмних РРО та єдиного рахунку для сплати податків», — наголосив Олексій Любченко.

Він також відзначив прогрес, якого вдалося досягти в реалізації масштабної структурної реформи з переходу ДПС до єдиної юридичної особи.

Представники делегації ЄС у свою чергу вказали на прогрес у реалізації заходів із впровадження реформ у податковій сфері, зокрема ефективні кроки щодо переходу роботи ДПС у формат єдиної юридичної особи, гармонізації податкового законодавства із законодавством ЄС, переходу до сучасних моделей управління людськими ресурсами, які діють в країнах ЄС.

ПРРО-2020: 50 мільйонів фіскальних документів — реальність 

ДПС відзвітувала, що за три місяці роботи ПРРО 2,2 тис. платників зареєстрували 46 тис. ПРРО та передали для реєстрації фіскальним сервером ДПС 50 млн документів. 

Щоденний приріст документів свідчить про функціональність запровадженої з 01.08.2020 р. системи фіскалізації розрахункових операцій із застосуванням ПРРО. 

Суб’єктам господарювання, які мають намір використовувати ПРРО, рекомендується ознайомитись з матеріалами банера «Програмні РРО» або звернутись до центрів обслуговування платників для отримання роз’яснень з питань реєстрації та застосування ПРРО. 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання