Новини

Перетворення держпідприємства на ПАТ: як відзвітувати з податку на прибуток?

10.11.2020 / 09:30

Держпідприємство поінформувало, що відповідно до наказу Фонду держмайна воно з 21.07.2020 р. перетворене шляхом реорганізації на АТ, яке є правонаступником усього майна, усіх прав та обов’язків ДП. Як у такому випадку необхідно звітувати?

ДПС України пояснила, що якщо платник податку ліквідується (у тому числі до закінчення першого податкового (звітного) періоду), останнім податковим (звітним) періодом вважається період, на який припадає дата ліквідації (пп. 137.4.3 ст. 137 ПКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання