Новини

Адвокат-«незалежник» одночасно є найманим працівником на підприємстві: коли та за яких умов він звільняється від сплати єдиного внеску?

12.11.2020 / 11:00

Адвокат — самозайнята особа, що одночасно є працівником підприємства, запитує, чи необхідно йому сплачувати єдиний внесок за умови, що цей внесок за нього сплачує роботодавець?

ДПС України пояснила що з 01.01.2017 р. платник єдиного внеску, визначений у ст. 4 Закону № 2464, перебуваючи на обліку у контролюючому органі, зобов’язаний визначити базу нарахування єдиного внеску та сплатити суму внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску на місяць, незважаючи на наявність трудових відносин з роботодавцем.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання