Новини

Будівельно-монтажні роботи: податківцями викрито схему мінімізації податкових платежів, через яку бюджет недоотримав понад 13 мільйонів гривень

13.11.2020 / 09:45

Податківцями встановлено факти мінімізації податкових платежів на суму понад 13 млн грн та подальше виведення коштів у тіньовий обіг шляхом конвертації у готівку більш ніж 77 млн грн.

У ході аналітичного дослідження співробітниками Головного управління ДПС у Донецькій області спільно з Головним управлінням ДФС у Донецькій області встановлено, що пов’язані підприємства реального сектору економіки виконали будівельно-монтажні роботи на замовлення підприємств-виробників металургійної галузі.

Отримані кошти за виконані роботи були спрямовані на адресу фіктивних підприємств для мінімізації податкових надходжень та легалізації коштів, отриманих злочинних шляхом. Сума легалізованих коштів склала понад 77 млн грн, а державний бюджет недоотримав податкових надходжень у сумі більш ніж 13 млн грн.

За вказаними матеріалами в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212, ст. 209 Кримінального кодексу України.