Новини

Товар поміщено у режим «митний склад»: коли не нараховується пеня?

19.11.2020 / 12:00

ДПС пояснила, що оформлення митної декларації типу ІМ-74 «митний склад» на товари, що імпортуються, не може бути підставою для зупинення відліку граничного строку, встановленого НБУ, у зв’язку з тим, що іноземні товари, які поміщені у митний режим «митний склад», зберігають статус іноземних товарів (частина перша ст. 126 МКУ), а власник товару має можливість передати права власності на іноземні товари (частина перша ст. 128 МКУ) для вивезення їх з території України на підставі нових товаросупровідних документів і МД, так і оформити товари у митні режими експорту, реекспорту, транзиту, тимчасового вивезення, переробки за межами митної території України (п. 5 ст. 129 МКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання