Новини

Переобладнання імпортованої «вантажівки» на «легковик»: з якої дати виникають зобов’язання з акцизного податку?

30.11.2020 / 10:20

ГУ ДПС у Волинський області пояснила, що власника ввезеного на митну територію України вантажного транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль, з якого справляється акцизний податок, визначено як платника акцизного податку (пп. 212.1.14 ст. 212 ПКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання