Новини

Дмитро Сосинович: «ДФС продовжує працювати у штатному режимі»

02.12.2020 / 08:45

Після призначення Кабінетом Міністрів України нового виконуючого обов’язки Голови Державної фіскальної служби весь її колектив продовжує роботу в штатному режимі. Про це під час представлення заявив очільник ДФС Дмитро Сосинович.

«Це всі, будь-ласка, запам’ятайте – ніяких переворотів, нічого іншого не буде. Всі ті перспективи, всі напрацювання, які є на місцях, я в найближчий час від кожного вислухаю», – заявив Дмитро Сосинович.

Зокрема, завдання підготувати напрацьовані матеріали для звітування отримали керівники обласних підрозділів Державної фіскальної служби. Разом з тим Дмитро Сосинович підкреслив, що на ДФС чекають зміни, пов’язані з планами формування на базі служби нового органу – Бюро економічної безпеки.

За словами першого заступника Міністра фінансів України Дениса Улютіна, який представив новопризначеного керівника колективу, ключове завдання, поставлене перед керівництвом ДФС, – зберегти ті високовмотивовані професійні кадри, які в майбутньому на конкурсних засадах будуть переведені у новостворений орган.

«Митна сервісна служба, податкова міліція – це ті інструменти, які є у Міністерства фінансів для забезпечення надходжень у державний бюджет, – зазначив Дмитро Улютін. – Ресурси на наступний рік органу передбачені – для якісного, плавного та ефективного переходу в нову службу. Цих ресурсів достатньо для того, аби той кістяк, який залишиться, міг якісно виконувати свої функції та завдання».

Дмитро Сосинович додав, що першочергові зміни очікують на центральний апарат ДФС, який має, в тому числі, забезпечити ефективну взаємодію між обласними підрозділами служби та іншими органами. Також він наголосив, що ключовими засадами роботи Державної фіскальної служби залишається дисципліна та нульова толерантність до випадків корупції.

Нагадаємо, 25 листопада розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1474-р Дмитро Сосинович був призначений тимчасово виконуючим обов’язки Голови Державної фіскальної служби. Раніше новий очільник ДФС обіймав керівні посади в Головних управліннях Державної фіскальної служби України у Миколаївській та Херсонській областях.