Новини

Міжнародні виставки та ярмарки: Мінекономрозвитку радиться з експортерами

11.12.2020 / 12:15

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

Зазначене опитування проводиться для аналізу потреб українського бізнесу та подальшого вироблення механізму надання державної підтримки у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах у сфері розвитку експорту, які плануються в країнах – ринках у фокусі відповідно Експортної стратегії України.

Нижче наведено стисле електронне опитування стосовно зацікавленості українських експортерів бути представленими на Національному стенді України у рамках найбільш ключових закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

Опитування триватиме до 28 грудня 2020 року.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь до Олександри ШТОНДИ, начальника відділу взаємодії та комунікацій з експортерами департаменту взаємодії з експортерами та просування експорту | oshtonda@me.gov.ua, +380 (44) 596 67 95.