Новини

Позитивні різниці при продажу банком іноземної валюти: чи оподатковуються такі суми ПДФО?

17.12.2020 / 11:00

ДПС України стверджує, що доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів), пов’язаних з переходом права власності на такі валютні цінності, не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи (пп. 165.1.51 ст. 165 ПКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання