Новини

Перенесення збитків: який строк користування податковою пільгою необхідно зазначити у додатку ПП до Декларації з податку на прибуток підприємств?

21.12.2020 / 14:00

Який строк користування податковою пільгою необхідно зазначити у додатку ПП до Декларації з податку на прибуток підприємств у разі перенесення від’ємного значення об’єкта оподаткування попереднього року в звітний, якщо пільга вперше виникає в звітному періоді півріччя та чи передбачена відповідальність за неправильне заповнення вказаного додатка?

У разі перенесення від’ємного значення об’єкта оподаткування попереднього року в звітний, якщо пільга вперше виникає в звітному періоді півріччя звітного року, то у додатку ПП до Декларації за податковий (звітний) період — півріччя зазначається:

  • у графі 4 «число, місяць, рік початку» — дата в форматі: 01.01.рррр, де: рррр — звітний рік;
  • у графі 5 «число, місяць, рік закінчення» — дата в форматі: 30.06.рррр, де: рррр — звітний рік.

У разі якщо неправильне заповнення додатка ПП до Декларації призвело до зміни податкового зобов’язання, то при визначенні контролюючим органом суми податкового зобов’язання до платника застосовуються штрафи, передбачені п. 123.1 ст. 123 ПКУ. 

Більш докладно про це тут.