Новини

Нова форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: коли подавати вперше?

13.01.2021 / 14:20

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що 01 грудня 2020 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 29.10.2020 р. № 649 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства фінансів України від 13 червня 2016 року № 544», яким, зокрема, затверджено, зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 р. № 897.

Відповідно до абз. 2 п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України, якщо в результаті зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Враховуючи зазначене, платникам податку на прибуток підприємств необхідно подавати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за оновленою формою починаючи зі звітного (податкового) періоду — І квартал 2021 року.