Новини

Торгівля рідинами до електронних сигарет: чи дозволена вона на підставі ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами?

14.01.2021 / 12:00

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що торгівля рідинами, яка використовується в електронних сигаретах, може здійснюватися лише за наявності відповідної ліцензії.

Такі новації передбачені Законом України від 16.01.2020 р. № 465-ХI «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Ліцензія на право здійснення як оптової, так і роздрібної торгівлі видається територіальним органом ДПС. Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, становить 780 гривень за кожне місце торгівлі. Річна плата ліцензії на право здійснення оптової торгівлі рідинами, що використовуються в електронних сигаретах  також складає 780 гривень.

Слід зауважити, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, мають право продавати рідини без отримання окремої ліцензії на право роздрібної торгівлі такими рідинами.