Новини

До уваги великих платників податків: ДПС оновлено контакти координаторів

18.01.2021 / 10:10

Нагадаємо, що великі платники, які включені до реєстру ВПП на 2021 рік, з початку поточного року обслуговуються за новим форматом.

Усіх великих платників, які були включені до відповідного реєстру, закріплено за зазначеними міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Так, за Центральним МУ ВПП закріплено 651 платника, Східним МУ ВПП – 287, Західним МУ ВПП – 150, Південним МУ ВПП – 148, Північним МУ ВПП – 135 платників.

За кожним великим платником податків в Міжрегіональних управліннях закріплений індивідуальний податковий координатор, який здійснює адміністрування всіх податків, та забезпечує взаємодію між платником та іншими структурними підрозділами.

Дізнатися свого координатора можна за посиланням: https://officevp.tax.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/283065.html

Також, пропонуємо платникам використовувати «Електронний кабінет» https://cabinet.tax.gov.ua/ , що працює цілодобово на безоплатній основі та дозволяє, зокрема, направляти звітність, листи, запити та отримувати низку довідок в електронному вигляді оперативно не виходячи з кабінету.

Потрібні консультації чи роз’яснення стосовно сплати податків та зборів, заповнення декларацій тощо? Всі відповіді знайдете на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» за посиланням http://zir.tax.gov.ua/