Новини

На рахунку у банку, що ліквідується, залишилися кошти: чи можна їх вважати безнадійною заборгованістю?

18.01.2021 / 16:00

Товариство повідомило, що у нього на поточному рахунку в банку, який ліквідовано, залишились кошти. Товариство запитує, чи можна суму таких коштів вважати безнадійною заборгованістю та віднести їх до складу витрат.

Офіс великих платників податків пояснив так. Заборгованість банку, який ліквідується, може вважатись для цілей застосування положень ПКУ безнадійною заборгованістю відповідно до вимог пп. «з» пп. 14.1.11 ст. 14 ПКУ лише після підтвердження ліквідації банку записом про державну реєстрацію його припинення у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання