Новини

Протягом звітного періоду дохід від підприємницької діяльності не отримувався: чи заповнюється та подається ФОП на загальній системі оподаткування додаток Ф2 до декларації?

27.01.2021 / 11:00

Чи заповнює та подає ФОП на загальній системі оподаткування додаток Ф2 до податкової декларації про майновий стан і доходи, якщо протягом звітного періоду дохід від підприємницької діяльності не отримувався?

Якщо протягом звітного періоду фізична особа — підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала, проте має інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи, то вона подає податкову декларацію про майновий стан і доходи та додаток Ф2 до неї, у якому всі графи прокреслює.

У разі якщо протягом звітного періоду фізична особа — підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала і не має інших доходів з джерел їх походження з України та іноземних доходів, то в неї не виникає обов’язку щодо подання податкової декларації та додатка Ф2 до неї.

Докладніше про це тут.