Новини

Працевлаштування громадян з додатковими гарантіями: 1 лютого 2021 року – останній день прийому Інформації про зайнятість і працевлаштування

29.01.2021 / 18:30

Державний центр зайнятості нагадав,  що до 1 лютого  юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8  мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що  мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік. 

Наступного понеділка – 1 лютого 2021 – останній день прийому Інформації.

Відповідно до частини 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані виконувати норматив працевлаштування категорій громадян, зазначених у частини 1 ст. 14 зазначеного Закону, у розмірі:

  • 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік — для роботодавців із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;

  • не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників — роботодавцям із чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.

Якщо роботодавець не виконує зазначену квоту, з нього буде стягнуто штраф за кожну необґрунтовану відмову в працевлаштуванні, у межах відповідної квоти в двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент порушення.

На Інформацію чекають у Відділі взаємодії з роботодавцями центру зайнятості.