Новини

Платники ЄП не мають показників або об’єктів, які підлягають декларуванню: чи зобов’язані вони подавати декларацію за періоди 2020 року?

29.01.2021 / 17:40

Чи зобов’язані ФОП — платники ЄП першої — третьої груп, що не мають показників або об’єктів, які підлягають декларуванню (оподаткуванню) подавати податкову декларацію платника ЄП за податкові (звітні) періоди 2020 року?

Фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку, які не отримували протягом звітного періоду доходи та не мають об’єктів оподаткування, що підлягають декларуванню, не зобов’язані подавати податкову декларацію платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця.

При цьому платники єдиного податку третьої групи, у яких протягом звітного періоду відсутні доходи, що підлягають оподаткуванню єдиним податком, але у попередніх звітних періодах цього самого року було отримано та задекларовано дохід, то за поточний звітний період платники мають знову наростаючим підсумком задекларувати отриманий ними раніше дохід (без сплати єдиного податку).

Докладніше про це тут.