Новини

Ідентифікація-2020: ТЦУ чи коригування фінансового результату?

09.02.2021 / 09:49

У зв’язку зі змінами, внесеними до ПКУ Законом України № 466, оновлено схему, за допомогою якої платник податків може самостійно розібратися у тому, чи підпадають здійснені ним господарські операції з контрагентом-нерезидентом під норми ст. 39 ПКУ, тобто є контрольованими, чи потребують коригування фінансового результату до оподаткування за підпунктами 140.5.4, 140.5.5-1, 140.5.6, 140.5.7 ст. 140 ПКУ.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання