Новини

Нерезидент відступає право вимоги отримання дивідендів на користь резидента: чи утримується податок на доходи нерезидента?

09.02.2021 / 10:40

Чи утримується резидентом податок на доходи нерезидента згідно з пп. 141.4.2 ст. 141 ПКУ у разі виплати доходу з джерелом його походження з України у вигляді дивідендів, якщо нерезидент відступає право вимоги отримання дивідендів на користь резидента України?

 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання