Новини

Авторизовані експортери: у лютому відбудеться перша міжнародна конференція

12.02.2021 / 09:15

Як стало відомо, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України долучиться до низки заходів для вітчизняних підприємств, які планують експортувати свою продукцію за кордон.

Перша Міжнародна конференція з питань діяльності авторизованих експортерів відбудеться 18 лютого в клубі Кабінету Міністрів України. Говоритимуть про розвиток підприємств, виробничу кооперацію з компаніями Євросоюзу, що може стати одним із ключових чинників економічного зростання України.

Планується, що від Мінстратегпрому участь у заході візьмуть Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський та заступник Міністра з питань європейської інтеграції Юрій Петровський.

Серед спікерів також буде заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Торговий представник України Тарас Качка.

Учасники конференції дізнаються, що таке статус схваленого експортера, як отримати такий статус і які переваги він надає. Ітиметься також про те, на яку державну підтримку може розраховувати експортер в контексті розвитку торгівлі з Євросоюзом. Окрім того, спікери розкажуть про перспективи й ризики для ключових галузей економіки, котрі несе оновлення Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Цільовою аудиторією заходу є українські виробники, які вже отримали чи планують отримати статус схваленого експортера до ЄС.

Організаторами Міжнародної конференції з питань діяльності авторизованих експортерів стали Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA), Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД», а також Координаційна рада з виробничо-логістичних питань.

Участь у заході можна взяти як наживо, так і онлайн.